Dzikie Pola

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

News4 News5
4 5

#1 2018-10-25 22:19:12

Draco
2114453
Dołączył: 2017-11-27
Liczba postów: 117
Klan/Clan: CuA
Osiągnięcia/Achievements: Zakończył pajacowanie Lampasa
WindowsChrome 69.0.3497.100

Bannerpack

PL

Cześć, nie wiem gdzie to wrzucić, jeśli nie tu, to może ktoś bardziej rozgarnięty gdzieś przeniesie, kto wie  [dblpt]stupid[dblpt]
Pozbierałem aktualne bannerki klanów zarejestrowanych na forum, może ktoś będzie miał ochotę reprezentować swoje barwy [sred])

POBIERZ MNIE

ZOBACZ MNIE

52b7ba6364103.bmp

W razie gdyby ktoś nie wiedział, pobrany plik należy wrzucić do folderu ,,Textures'' w miejscu gdzie macie zainstalowaną gierkę.

Wszystkie bannery które nie były bannerami (czyt. nie miały odpowiednich wymiarów czy po prostu były kwadratowymi obrazkami) po prostu zbannerowałem, w razie pojawienia się jakichś wątpliwości co do wyglądu śmiało, napisz do mnie, wyślij mi gotowy banner, daj wskazówki lub zapytaj o poradę jak to ma/może wyglądać a na pewno umieszczę to w następnym bannerpacku.

Ogień i miecz z tobą!

ENG

Hey, I have no idea where to put it soooo I'll just leave it here [dblpt]stupid[dblpt]
I've collected current clan banners (those registered on forum), maybe someone will fancy having it in game [sred])

DOWNLOAD ME

SEE ME

52b7ba6364103.bmp

In case someone doesn't know, you're supposed to have this file in ,,Textures'' folder in location you have your game installed.

Every banner which wasn't a banner (I mean it didn't have right size or was just an image on square) I've made bannerable, in case of some doubts about what it looks like go ahead, write to me, send me the right banner, give me some details or just ask for advice what it's all about and I'll definitely put it on next bannerpack version.

May the fire and sword be with you!

Offline

#2 2018-10-26 15:57:55

Reaptor
2114452
Dołączył: 2018-05-04
Liczba postów: 78
Klan/Clan: Icaros
Miasto/City: Warsaw
Windows 7Chrome 69.0.3497.100

Odp: Bannerpack

Dziękuję Ci, Draco ! Dzięki temu fantastycznie wykonanemu produktowi już nigdy nie będę musiał martwić się o rozpoznanie moich sojuszników w bitwie czy wizualność i jakość sztandaru ponad moją postacią ! Ahahaha, to rzeczywiście fantastyczne. Ten Bannerpack na prawdę odmienił moje doświadczenie z grą Mount & Blade: With Fire and Sword.

Offline

#3 2018-10-28 15:11:42

Alex
2114453
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2017-11-02
Liczba postów: 275
Klan/Clan: Legia Podlaska
Windows 8Opera 47.0.2631.71

Odp: Bannerpack

Fajna inicjatywa.
W wolnym czasie dodam aktualny banner PL'u.


2132538

"Wina Alexa" [sred])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pomocwsparcie - roserpg - kryptonimghost - deithdearg - therivals